Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно тарифа на электроэнергию, используемую для работы насосной станции водоснабжения

Национальная комиссия; осуществляющая государственное регулирование в сфере энергетики
Письмо от 15.05.2012 № 2995/09/47-12

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

ЛИСТ

від 15.05.2012 р. N 2995/09/47-12

 

ОСББ "Гарний дім"
49054, м. Дніпропетровськ,
вул. Благоєва, 7

Копія:

Чижик К. В.
49126, м. Дніпропетровськ,
пров. Екіпажний, 2, корп. 2, кв. 2

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, розглянула Ваше звернення від 18.04.2012 щодо тарифу на електроенергію, яка використовується для роботи насосної станції водопостачання та в межах компетенції повідомляє.

До 01.05.2012 тарифи на відпуск електроенергії населенню для різних індивідуальних побутових потреб встановлював Порядок застосування тарифів на електроенергію, що відпускається населенню і населеним пунктам (далі - Порядок), затверджений постановою НКРЕ від 10.03.99 N 309.

Так, зазначеною постановою НКРЕ передбачено, що споживачі, які розраховуються з енергопостачальною організацією за загальним розрахунковим лічильником за електроенергію, яка споживається населенням для різних побутових потреб у житлових будинках, квартирах, гуртожитках, для потреб особистих підсобних господарств, присадибних і садових ділянок, дач, освітлення гаражів та боксів для особистих автомобілів, човнів, а також установи виконання покарань і лікувально-трудові профілакторії, слідчі ізолятори, відносяться до категорії "населений пункт". Споживачі, які мають індивідуальні розрахункові лічильники та прямі договори з енергопостачальною організацією, відносяться до категорії "населення".

Таким чином, якщо ОСББ (інші види об'єднань співвласників) розраховуються з енергопостачальною компанію за загальним розрахунковим лічильником, воно відноситься до категорії "населений пункт". За наявності технічної можливості проведення поквартирного обліку, мешканці ОСББ повинні мати прямі договори на користування електричною енергією з енергопостачальною компанією і відповідно відносяться до категорії "населення".

Опрос