Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О выдаче лицензий на распределение природного, нефтяного газа и газа (метана) угольных месторождений и на поставку природного газа, газа (метана) угольных месторождений по регулируемому тарифу ООО "ГАЗОВИК"

Национальная комиссия; осуществляющая государственное регулирование в сфере энергетики
Постановление, Перечень от 05.04.2012 № 371
редакция действует с 08.10.2015

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

ПОСТАНОВА

від 5 квітня 2012 року N 371

м. Київ

Про видачу ліцензій на розподіл природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ та на постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом ТОВ "ГАЗОВИК"

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг,
від 8 жовтня 2015 року N 2567

Відповідно до Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності", Указу Президента України від 23.11.2011 N 1059 "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики" та постанови Кабінету Міністрів України від 14.11.2000 N 1698 "Про затвердження переліку органів ліцензування" Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, постановляє:

1. Видати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГАЗОВИК", код ЄДРПОУ 32736800, м. Київ, вул. Предславинська, буд. 39, ліцензії на право провадження господарської діяльності з розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ та з постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом на території Тульчинського, Томашпільського та Чернівецького районів Вінницької області у зоні розташування розподільних газопроводів, що перебувають у користуванні ТОВ "ГАЗОВИК", згідно з Переліком, наведеним у додатку до цієї постанови, терміном дії з 12.04.2012 по 11.04.2017.

2. Попередити ТОВ "ГАЗОВИК" про необхідність виконання зобов'язань, що виникли при провадженні ним ліцензованої діяльності за період дії попередніх ліцензій.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос