Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно переоформления лицензий на передачу электрической энергии местными (локальными) электрическими сетями и поставку электрической энергии по регулируемому тарифу, выданных ООО "СЕРВІС-ІНВЕСТ"

Национальная комиссия; осуществляющая государственное регулирование в сфере энергетики
Постановление, Перечень от 22.03.2012 № 268

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

ПОСТАНОВА

від 22 березня 2012 року N 268

м. Київ

Щодо переоформлення ліцензій на передачу електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та постачання електричної енергії за регульованим тарифом, виданих ТОВ "СЕРВІС-ІНВЕСТ"

Згідно з повноваженнями, наданими Законами України "Про електроенергетику" та Указом Президента України від 23.11.2011 N 1059 "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики", Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, постановляє:

1. Переоформити ліцензію АГ N 500205 на право провадження діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та ліцензію АГ N 500204 на право провадження діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, видані ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СЕРВІС-ІНВЕСТ" (код ЄДРПОУ 31018149, м. Донецьк, бул. Шевченка, 11), у зв'язку із зміною місця провадження ліцензованої діяльності.

2. Затвердити територію здійснення ліцензованої діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами ТОВ "СЕРВІС-ІНВЕСТ" згідно з Переліком місцевих (локальних) електричних мереж, які визначають межі території провадження діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами ТОВ "СЕРВІС-ІНВЕСТ", станом на 22.03.2012, що додається.

3. Затвердити закріплену територію з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ТОВ "СЕРВІС-ІНВЕСТ" як територію здійснення ліцензованої діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та розташування електричних мереж споживачів, які живляться від мереж ліцензіата або від приєднаних до мереж ліцензіата інших власників електричних мереж, які не мають ліцензії на постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

4. Ліцензії АГ N 500205 та АГ N 500204 визнати недійсними.

 

В. о. Голови Комісії

О. Рогозін

 

Опрос