Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О перечислении средств от предприятий Укрзализницы

Национальная комиссия регулирования электроэнергетики
Постановление от 17.11.2000 № 1136

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 17 листопада 2000 року N 1136

Про перерахування коштів від підприємств Укрзалізниці

Згідно з повноваженнями, наданими Національній комісії регулювання електроенергетики України Законом України "Про електроенергетику", Указом Президента України від 21 квітня 1998 року N 335 "Питання Національної комісії регулювання електроенергетики України", з метою одержання енергопостачальними компаніями належних їм коштів, Національна комісія регулювання електроенергетики України постановляє:

1. Затвердити алгоритм, згідно з яким кошти, які надійшли у листопаді 2000 року на розподільчі рахунки ліцензіатів з постачання електричної енергії за регульованим тарифом від підприємств Укрзалізниці, що надають послуги з перевезення вантажів та постачання палива на електростанції, за умови визначення у графі "Призначення платежу": "Оплата електричної енергії згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21.08.2000 N 325-р" установи уповноваженого банку розподіляють згідно з відсотками, визначеними додатком, та перераховують на розподільчий рахунок оптового постачальника електричної енергії та поточні рахунки ліцензіатів з постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

2. Розпоряднику коштів Оптового ринку кошти, які надійшли відповідно до пункту 1 цієї постанови, перераховувати учасникам розподілу коштів відповідно до системи розрахунків між ДП "Енергоринок", енергогенеруючими компаніями та підприємствами Укрзалізниці згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21.08.2000 N 325-р.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос