Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно установления "зеленого" тарифа на электрическую энергию

Национальная комиссия регулирования электроэнергетики
Письмо от 24.11.2011 № 8917/23/17-11

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 24.11.2011 р. N 8917/23/17-11

Шановний Сергію Сергійовичу!

У зв'язку з Вашим листом від 18.11.2011 щодо надання роз'яснень в частині встановлення "зеленого" тарифу на електричну енергію та механізму продажу електричної енергії безпосередньо споживачам (постачання електричної енергії підрозділам підприємства, яке також є виробником електричної енергії) Національна комісія регулювання електроенергетики України повідомляє.

Основні засади державного механізму підтримки розвитку сфери альтернативної енергетики закладені Законом України "Про електроенергетику", зокрема статтею 171 закону. Відповідно до зазначеної статті "зелений" тариф затверджується Національною комісією регулювання електроенергетики України на електричну енергію, вироблену суб'єктами господарювання на об'єктах електроенергетики, що виробляють електричну енергію з енергії вітру, сонця, біомаси та на малих ГЕС. Величина "зеленого" тарифу для таких суб'єктів господарювання встановлюється на рівні роздрібного тарифу для споживачів другого класу напруги на січень 2009 року (що становив 58,46 коп. за 1 кВт·год. без ПДВ), помноженого на коефіцієнт "зеленого" тарифу для електроенергії, виробленої з відповідного виду енергії. Зазначені коефіцієнти "зеленого" тарифу визначені статтею 171 Закону України "Про електроенергетику". Для суб'єктів господарювання, які виробляють електричну енергію з використанням альтернативних джерел енергії, "зелений" тариф встановлюється до 1 січня 2030 року.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос