Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно утверждения дополнительных объемов электрической энергии и платежей для ГПЭС ОАО "Атомсервіс" и компенсационных объемов электрической энергии и платежей для ООО "Побужський феронікелевий комбінат"

Национальная комиссия регулирования электроэнергетики
Постановление от 19.05.2011 № 834

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 19 травня 2011 року N 834

м. Київ

Щодо затвердження додаткових обсягів електричної енергії та платежів для ДПЕМ ВАТ "Атомсервіс" та компенсаційних обсягів електричної енергії та платежів для ТОВ "Побужський феронікелевий комбінат"

Згідно з повноваженнями, наданими Законом України "Про електроенергетику" та Указом Президента України від 14.03.95 N 213 "Про заходи щодо забезпечення діяльності Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України", відповідно до постанови НКРЕ від 18.08.99 N 1058 "Про порядок закупівлі електричної енергії з Оптового ринку електричної енергії України ліцензіатами з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом" та з метою врегулювання обсягів та вартості купленої ліцензіатами електричної енергії в Оптовому ринку електричної енергії України в січні та лютому 2011 року Національна комісія регулювання електроенергетики України постановляє:

1. Затвердити додаткові обсяги електричної енергії та платежі ліцензіату з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ДПЕМ ВАТ "Атомсервіс" і компенсаційні обсяги електричної енергії та платежі ліцензіату з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом ТОВ "Побужський феронікелевий комбінат", які враховуються в балансі купівлі-продажу електричної енергії, згідно з додатком.

2. Розпоряднику системи розрахунків при розрахунках балансу купівлі-продажу електричної енергії за травень 2011 року врахувати додаткові обсяги та платежі ДПЕМ ВАТ "Атомсервіс" і компенсаційні обсяги та платежі ТОВ "Побужський феронікелевий комбінат" за електричну енергію згідно з додатком.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос