Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно предоставления разъяснений [относительно определения тарифа на поставку электрической энергии]

Национальная комиссия регулирования электроэнергетики
Письмо от 31.01.2011 № 624/17/17-11

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 31.01.2011 р. N 624/17/17-11

Щодо надання роз'яснень

Управління ліцензійного контролю та територіальних представництв, спільно з управліннями цінової політики в електроенергетиці та роздрібного ринку електричної енергії, розглянуло лист Сумського територіального представництва НКРЕ від 10.01.2011 N 30-18/9 щодо правомірності дій ВАТ "Сумиобленерго" по встановленню споживачу Подопригора Л. В. тарифу на постачання електричної енергії як для населення.

Відносини між громадянами (споживачами електричної енергії) та енергопостачальними компаніями регулюються Правилами користування електричною енергією для населення, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.99 N 1357 (далі - ПКЕЕН).

Згідно з абзацами першим та другим пункту 1.1 Правил користування електричною енергією, затверджених постановою НКРЕ від 31.07.96 N 28 (далі - ПКЕЕ), ці Правила регулюють взаємовідносини, які виникають в процесі продажу і купівлі електричної енергії між виробниками або постачальниками електричної енергії та споживачами (на роздрібному ринку електричної енергії). Дія цих Правил поширюється на всіх юридичних осіб та фізичних осіб (крім населення).

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос