Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно закупки электрической энергии, ее передачи и распределения

Национальная комиссия регулирования электроэнергетики
Письмо от 06.01.2011 № 78/13/17-11

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 06.01.2011 р. N 78/13/17-11

Відносини, пов'язані з виробництвом, передачею, постачанням і використанням електричної енергії, визначені Законом України "Про електроенергетику". Статтею 15 цього Закону встановлено, що електрична енергія продається та купується за Правилами Оптового ринку електричної енергії України. Всі учасники Оптового ринку електричної енергії укладають договори купівлі-продажу електричної енергії з суб'єктом господарської діяльності, що здійснює оптове постачання електричної енергії відповідно до договору, на підставі якого створюється Оптовий ринок електричної енергії.

Електроенергія поставляється споживачам за договорами, укладеними відповідно до Типового договору, визначеного Правилами користування електричною енергією, затвердженими постановою НКРЕ від 31.07.96 N 28.

Відповідно до пункту 4 статті 2 Закону "Про здійснення державних закупівель" закупівля електричної енергії, її передача та розподіл здійснюються з особливостями, які визначаються окремими законами.

Пунктом 5 Прикінцевих положень цього Закону передбачено, що до прийняття Верховною Радою України відповідних законів закупівля зазначених товарів і послуг здійснюється відповідно до цього Закону.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос