Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно формирования тарифов на производство, транспортировку, поставку тепловой энергии на услуги по централизованному отоплению и поставке горячей воды

Национальная комиссия регулирования электроэнергетики
Письмо от 17.11.2010 № 7325/25/17-10

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 17.11.2010 р. N 7325/25/17-10

Національна комісія регулювання електроенергетики України розглянула Ваш лист від 10.11.2010 N 4-15/58 щодо віднесення Реабілітаційного центру УТОС до категорії споживачів, які розраховуються за послуги теплопостачання за тарифами, передбаченими для бюджетних установ, і в межах своєї компетенції повідомляє.

Відповідно до статті 1 Закону України "Про Національну комісію регулювання ринку комунальних послуг України" поняття "тарифи на комунальні послуги" вживаються у значенні тарифів на теплову енергію, транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, постачання теплової енергії, а також тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення. Законом України "Про теплопостачання" визначено, що тариф (ціна) на теплову енергію - грошовий вираз витрат на виробництво, транспортування, постачання одиниці теплової енергії (1 Гкал) з урахуванням рентабельності виробництва, інвестиційної та інших складових, що визначаються згідно із методиками, розробленими центральним органом виконавчої влади у сфері теплопостачання.

Таким чином, тариф на теплову енергію, який встановлюється Національною комісією регулювання ринку комунальних послуг України є сумою трьох тарифів, а саме тарифу на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії. При цьому тариф на послугу для кінцевого споживача Комісією не встановлюється.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос