Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно формирования тарифов на производство, транспортировку, поставку тепловой энергии на услуги по централизованному отоплению и поставке горячей воды

Национальная комиссия регулирования электроэнергетики
Письмо от 17.11.2010 № 7325/25/17-10

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 17.11.2010 р. N 7325/25/17-10

Національна комісія регулювання електроенергетики України розглянула Ваш лист від 10.11.2010 N 4-15/58 щодо віднесення Реабілітаційного центру УТОС до категорії споживачів, які розраховуються за послуги теплопостачання за тарифами, передбаченими для бюджетних установ, і в межах своєї компетенції повідомляє.

Відповідно до статті 1 Закону України "Про Національну комісію регулювання ринку комунальних послуг України" поняття "тарифи на комунальні послуги" вживаються у значенні тарифів на теплову енергію, транспортування теплової енергії магістральними та місцевими (розподільчими) тепловими мережами, постачання теплової енергії, а також тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення. Законом України "Про теплопостачання" визначено, що тариф (ціна) на теплову енергію - грошовий вираз витрат на виробництво, транспортування, постачання одиниці теплової енергії (1 Гкал) з урахуванням рентабельності виробництва, інвестиційної та інших складових, що визначаються згідно із методиками, розробленими центральним органом виконавчої влади у сфері теплопостачання.

Таким чином, тариф на теплову енергію, який встановлюється Національною комісією регулювання ринку комунальних послуг України є сумою трьох тарифів, а саме тарифу на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії. При цьому тариф на послугу для кінцевого споживача Комісією не встановлюється.

Опрос