Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно переоформления лицензий на передачу электрической энергии местными (локальными) электрическими сетями и поставку электрической энергии по регулируемому тарифу, выданных ООО "СЕРВІС-ІНВЕСТ"

Национальная комиссия регулирования электроэнергетики
Постановление, Перечень от 08.10.2010 № 1323

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 8 жовтня 2010 року N 1323

Щодо переоформлення ліцензій на передачу електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та постачання електричної енергії за регульованим тарифом, виданих ТОВ "СЕРВІС-ІНВЕСТ"

Відповідно до Указу Президента України від 14.03.95 N 213 "Про заходи щодо забезпечення діяльності Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України" та Положення про порядок видачі Національною комісією регулювання електроенергетики ліцензій на провадження діяльності, пов'язаної з виробництвом, передачею та постачанням електричної енергії, комбінованим виробництвом теплової та електричної енергії, виробництвом теплової енергії на теплоелектроцентралях та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.99 N 753, Національна комісія регулювання електроенергетики України постановляє:

1. Переоформити ліцензію АВ N 391275 на право провадження діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та ліцензію АВ N 391276 на право провадження діяльності з постачання електричної енергії за регульованим тарифом, видані ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СЕРВІС-ІНВЕСТ" (код ЄДРПОУ 31018149, м. Донецьк, бул. Шевченка, 11), у зв'язку із зміною місця провадження ліцензованої діяльності.

2. Затвердити територію здійснення ліцензованої діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами ТОВ "СЕРВІС-ІНВЕСТ" згідно з Переліком місцевих (локальних) електричних мереж, які визначають межі території провадження діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами ТОВ "СЕРВІС-ІНВЕСТ", станом на 08.10.2010, що додається.

3. Затвердити закріплену територію з постачання електричної енергії за регульованим тарифом ТОВ "СЕРВІС-ІНВЕСТ" як територію здійснення ліцензованої діяльності з передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами та розташування електричних мереж споживачів, які живляться від мереж ліцензіата або від приєднаних до мереж ліцензіата інших власників електричних мереж, які не мають ліцензії на постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

4. Ліцензії АВ N 391275 та АВ N 391276 визнати недійсними.

 

Голова Комісії 

С. Тітенко 

 

Опрос