Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении тарифа на транспортировку природного газа распределительными трубопроводами для Новораздольского ГГХП "Сирка"

Национальная комиссия регулирования электроэнергетики
Постановление от 28.04.2010 № 474
Утратил силу

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 28 квітня 2010 року N 474

Про затвердження тарифу на транспортування природного газу розподільними трубопроводами для Новороздільського ДГХП "Сірка"

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Національної комісії регулювання електроенергетики України
 від 30 липня 2010 року N 1002)

Згідно з повноваженнями, наданими Указом Президента України від 14.03.95 N 213 "Про заходи щодо забезпечення діяльності Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України" та постановою Кабінету Міністрів України від 25.12.96 N 1548 "Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)", відповідно до Методики розрахунку тарифів на транспортування та постачання природного газу для підприємств з газопостачання та газифікації, затвердженої постановою НКРЕ від 04.09.2002 N 983, та Процедури встановлення та перегляду НКРЕ тарифів на транспортування, розподіл, постачання природного газу, зберігання (закачування, зберігання та відбір) природного газу, транспортування нафти, нафтопродуктів, аміаку магістральними трубопроводами, затвердженої постановою НКРЕ від 25.06.2009 N 749, Національна комісія регулювання електроенергетики України постановляє:

1. Затвердити Новороздільському державному гірничо-хімічному підприємству "Сірка" тариф на транспортування природного газу розподільними трубопроводами в розмірі 36,30 грн. за 1000 м3 (без урахування ПДВ).

2. Установити Новороздільському ДГХП "Сірка" структуру тарифу на транспортування природного газу розподільними трубопроводами згідно з додатком, що додається до оригіналу.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос