Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении примерных договоров, заключаемых с субъектами хозяйствования, производящими электрическую энергию с использованием альтернативных источников энергии

Национальная комиссия регулирования электроэнергетики
Постановление, Договор от 16.07.2009 № 838
Утратил силу

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 16 липня 2009 року N 838

Про затвердження примірних договорів, які укладаються із суб'єктами господарювання, що виробляють електричну енергію з використанням альтернативних джерел енергії

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Національної комісії регулювання електроенергетики України
 від 11 серпня 2011 року N 1431

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики,
 від 11 жовтня 2012 року N 1314)

Відповідно до Закону України "Про електроенергетику", Положення про Національну комісію регулювання електроенергетики України, затвердженого Указом Президента України від 14.03.95 N 213 (у редакції Указу Президента України від 21.04.98 N 335), та постанови Кабінету Міністрів України від 19.02.2009 N 126 "Про особливості приєднання до електричних мереж об'єктів електроенергетики, що виробляють електричну енергію з використанням альтернативних джерел" Національна комісія регулювання електроенергетики України постановляє:

1. Затвердити Примірний договір про приєднання до електричних мереж електроустановки, яка виробляє електричну енергію з використанням альтернативних джерел енергії (додається).

2. Затвердити Примірний договір про купівлю-продаж електричної енергії між споживачем, постачальником електричної енергії та суб'єктом господарювання, що виробляє електричну енергію з використанням альтернативних джерел енергії (додається).

3. Затвердити Примірний договір про купівлю-продаж електричної енергії між Державним підприємством "Енергоринок" та суб'єктом господарювання, що виробляє електричну енергію з використанням альтернативних джерел енергії (додається).

Опрос