Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отнесении предприятий к сельскохозяйственным потребителям - товаропроизводителям

Национальная комиссия регулирования электроэнергетики
Письмо от 25.05.2000 № 05-34-13/1078

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 25.05.2000 р. N 05-34-13/1078

Щодо віднесення підприємств до сільськогосподарських споживачів - товаровиробників

Національна комісія регулювання електроенергетики України розглянула Ваш лист і повідомляє таке.

На нашу думку, одним з нормативних актів, яким можна керуватися при вирішенні питання щодо віднесення підприємств споживчої кооперації до сільськогосподарських споживачів - товаровиробників, є постанова Кабінету Міністрів України від 23.04.96 N 452 "Про затвердження Типового положення з планування, обліку і калькулювання собівартості продукції (робіт, послуг) сільськогосподарських підприємств", зокрема розділ III додатка N 5.

Вважаємо за доцільне зазначити, що дане питання повинно вирішуватися індивідуально в кожному окремому випадку.

До того ж, як повідомлялося раніше, відповідно до Інструкції про порядок застосування тарифів на електричну енергію, яка відпускається електропостачальними організаціями на виробничі потреби сільськогосподарським споживачам із змінами, внесеними постановою НКРЕ від 18.01.2000 N 37, підприємства споживчої кооперації, які займаються заготівлею, переробкою сільськогосподарської сировини і випуском товарної сільськогосподарської продукції, віднесені до сільськогосподарських споживачів - виробників. При цьому слід наголосити, що сільськогосподарські споживачі - виробники розраховуються за тарифом, встановленим для своєї групи лише при відпуску електричної енергії на виробничі потреби.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос