Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно Дотационных сертификатов

Национальная комиссия по вопросам регулирования электроэнергетики
Положение, Постановление от 24.06.1997 № 385
Утратил силу

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ 

ПОСТАНОВА

від 24 червня 1997 року N 385

Щодо Дотаційних сертифікатів

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Національної комісії регулювання електроенергетики України
 від 31 липня 1997 року N 557

Постанова втратила чинність
 (згідно з постановою Національної комісії регулювання електроенергетики України
 від 28 травня 1998 року N 703)

Відповідно до Закону України від 18 грудня 1996 р. N 612 "Про ратифікацію Кредитної угоди (Проект розвитку ринку електроенергетики) між Україною і Міжнародним банком реконструкції та розвитку" та Указу Президента України від 14 березня 1995 р. N 213 "Про заходи щодо забезпечення діяльності Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України" Національна комісія з питань регулювання електроенергетики України (НКРЕ) постановляє:

1. Затвердити Положення про порядок видачі Дотаційного сертифіката ліцензіату з постачання електричної енергії за регульованим тарифом для побутових споживачів (додається).

2. Затвердити Положення про порядок видачі Дотаційного сертифіката ліцензіату з постачання електричної енергії за регульованим тарифом для побутових споживачів, що мають пільги в оплаті за спожиту електричну енергію згідно з чинним законодавством України (додається).

3. Затвердити Положення про порядок видачі Дотаційного сертифіката ліцензіату з постачання електричної енергії за регульованим тарифом для сільськогосподарських споживачів-виробників (додається).

4. Ліцензіатам з постачання електричної енергії за регульованим тарифом подавати заяви на отримання дотаційних сертифікатів, виходячи з обсягів постачання електричної енергії в липні 1997 року, і в термін, визначений відповідним Положенням про порядок видачі Дотаційного сертифіката.

(дію пункту 4 призупинено згідно з
 постановою НКРЕ від 31.07.97 р. N 557)

Опрос