Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно предоставления разъяснений [относительно обеспечения доступа представителям энергопоставщика для обследования прибора учета, электроустановок и электропроводки]

Национальная комиссия регулирования электроэнергетики
Письмо от 05.11.2007 № 6397/11/17-07

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 05.11.2007 р. N 6397/11/17-07

Щодо надання роз'яснень

Національна комісія регулювання електроенергетики України розглянула Ваш лист від 08.08.2007 N 055/4985 та повідомляє.

Згідно із статтею 3 Закону України "Про електроенергетику" (далі - Закон) відносини, пов'язані з виробництвом, передачею, постачанням і використанням енергії, регулюються цим Законом та іншими нормативно-правовими актами. Так, Правила користування електричною енергією для населення, затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.99 N 1357 (далі - Правила), регулюють відносини між громадянами (споживачі електричної енергії) та енергопостачальниками.

Відповідно до частини дев'ятої статті 26 Закону споживач забезпечує безперешкодний доступ відповідальних представників енергопостачальника, підприємства, що здійснює передачу електричної енергії, до власних електричних установок для контролю за рівнем споживання електричної енергії, а також для виконання відключення та обмеження споживання відповідно до встановленого порядку.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос