Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно правомерности отключения потребителей от газоснабжения вследствие возникновения задолженности по результатам перерасчета оплаты стоимости природного газа

Национальная комиссия регулирования электроэнергетики
Письмо от 02.11.2007 № 6367/14/17-07

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 02.11.2007 р. N 6367/14/17-07

ВАТ "Кримгаз" 

Копія: 

УГЕГГ м. Сімферополя та Сімферопольського району ВАТ "Кримгаз" 

Національна комісія регулювання електроенергетики України розглянула Ваш лист від 27.09.2007 щодо правомірності відключення споживачів від газопостачання внаслідок виникнення заборгованості за результатами перерахунку оплати вартості природного газу та в межах своєї компетенції, повідомляє.
 
Відносини між газопостачальними організаціями, газотранспортними організаціями та громадянами - споживачами газу регулюються Правилами надання населенню послуг з газопостачання, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.99 N 2246 (далі - Правила).

Відповідно до пункту 4 Правил послуги з газопостачання надаються споживачеві на підставі договору, що укладається ним відповідно до типового договору, затвердженого у встановленому порядку.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос