Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно предоставления информации [об отказе предоставить информацию о расчетах за электрическую энергию ОАО "Луганськобленерго"]

Национальная комиссия регулирования электроэнергетики
Письмо от 23.03.2000 № 05-34-13/586

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 23.03.2000 р. N 05-34-13/586

Щодо надання інформації

Національна комісія регулювання електроенергетики України розглянула Ваш лист з відмовою надати інформацію про розрахунки за електричну енергію і повторно пропонує надати пояснення стосовно порушення порядку збору коштів від населення.

Ваші посилання на відсутність у НКРЕ повноважень з контролю за розрахунками на оптовому ринку електричної енергії не мають законних підстав.

Статтею 27 Закону України "Про підприємства в Україні" встановлено, що "втручання в господарську діяльність з боку державних органів не допускається, крім випадків, передбачених законодавством України". Статтею 4 Закону України "Про підприємництво" встановлено, що "Обмеженню (ліцензуванню) підлягає діяльність ... з виробництва, передачі та постачання електричної енергії ...". Таким чином, діяльність, яка здійснюється ВАТ "Луганськобленерго", всупереч Вашим запереченням, обмежується, тобто регулюється НКРЕ, яка статтею 11 Закону України "Про електроенергетику" визначена як орган державного регулювання в електроенергетиці. 

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос