Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О нарушении Условий и Правил осуществления предпринимательской деятельности ГП "Нормавуглепостачзбут" донецкого производственного объединения по добыче угля "Донецьквугілля"

Национальная комиссия регулирования электроэнергетики
Постановление от 05.04.2000 № 366

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 5 квітня 2000 року N 366

Про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності ДП "Нормавуглепостачзбут" донецького виробничого об'єднання по видобутку вугілля "Донецьквугілля"

Національна комісія регулювання електроенергетики України на відкритому засіданні 5 квітня 2000 року розглянула питання про порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з постачання електричної енергії Державним підприємством "Нормавуглепостачзбут" донецького виробничого об'єднання по видобутку вугілля "Донецьквугілля" (Ліцензія ПС N 0409), а саме: п. 3.4.1 Умов та Правил (невиконання постанови НКРЕ N 983 від 29.07.99 в частині дотримання встановлених НКРЕ нормативів достатності власних активів) та п. 3.5.2 Умов та Правил (несплата заборгованості з поточної плати за 2000 рік).

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос