Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно предоставления разъяснений [относительно отдельных вопросов пользования электроэнергией]

Национальная комиссия регулирования электроэнергетики
Письмо от 06.06.2006 № 05-34-11/2852

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 06.06.2006 р. N 05-34-11/2852

Щодо надання роз'яснень

Національна комісія регулювання електроенергетики України розглянула лист ВАТ "Сумиобленерго" від 10.04.2006 N 41/2769, та в межах своєї компетенції повідомляє.

1. Відповідно до положень абзацу другого пункту 1.7 Правил користування електричною енергією, затверджених постановою НКРЕ від 31.07.96 року N 28 (у редакції постанови НКРЕ від 17.11.2005 N 910) (далі - Правила), у разі використання технологічних електричних мереж основного споживача електропередавальною організацією відносини між споживачем та субспоживачем, у тому числі їх взаємна відповідальність, регулюються договором про технічне забезпечення електропостачання субспоживача, який укладається на основі типового договору (додаток 1 до Правил).

Згідно із пунктом 1.8 Правил договір про постачання електричної енергії між постачальником електричної енергії та субспоживачем або споживачем, електроустановки якого приєднані до мереж електропередавальної організації, має укладатись після укладення між субспоживачем та основним споживачем (електропередавальною організацією) договору про спільне використання технологічних електричних мереж основного споживача або договору про технічне забезпечення електропостачання субспоживача (споживача). При цьому перед укладенням відповідного договору між субспоживачем та основним споживачем (електропередавальною організацією) субспоживач має узгодити з постачальником електричної енергії точку продажу для нього електричної енергії. Узгодження відбувається шляхом обміну листами.

Опрос