Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О выдаче лицензии на право осуществления предпринимательской деятельности по транспортировке природного и нефтяного газа распределительными трубопроводами Открытому акционерному обществу по газоснабжению и газификации "Вінницягаз"

Национальная комиссия регулирования электроэнергетики
Постановление от 17.03.2000 № 274
редакция действует с 20.04.2001

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 17 березня 2000 року N 274

Про видачу ліцензії на право здійснення підприємницької діяльності з транспортування природного та нафтового газу розподільними трубопроводами Відкритому акціонерному товариству по газопостачанню та газифікації "Вінницягаз"

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Національної комісії регулювання електроенергетики України
 від 20 квітня 2001 року N 411

Згідно з повноваженнями, наданими Указом Президента України від 21 квітня 1998 року N 335 "Питання Національної комісії регулювання електроенергетики України", а також згідно з Указом Президента України від 1 лютого 1999 року N 108/99 "Про внесення змін і доповнень до Положення про Національну комісію регулювання електроенергетики України" Національна комісія регулювання електроенергетики України постановляє:

Видати ліцензію на право здійснення підприємницької діяльності з транспортування природного та нафтового газу розподільними трубопроводами на території Вінницької області (в зоні діяльності газопроводів, які перебувають на його балансі та обслуговуванні, крім 10 сіл та 1 селища міського типу Жмеринського району згідно з додатком) Відкритому акціонерному товариству по газопостачанню та газифікації "ВІННИЦЯГАЗ", м. Вінниця, пров. Щорса, 24.

(постановляюча частина в редакції
 постанови НКРЕ від 20.04.2001 р. N 411)

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос