Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно предоставления разъяснений [относительно расчета месячного объема потребления электроэнергии]

Национальная комиссия регулирования электроэнергетики
Письмо от 07.06.2005 № 05-34-11/2500

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 07.06.2005 р. N 05-34-11/2500

Щодо надання роз'яснень

Національна комісія регулювання електроенергетики України розглянула ваш лист від 20.05.2005 N 13/20-298 та повідомляє.

Відповідно до пункту 7.15 Правил користування електричною енергією, затверджених постановою НКРЕ від 31 липня 1996 р. N 28 (у редакції постанови НКРЕ від 22 серпня 2002 р. N 928) (далі - ПКЕЕ), у разі зменшення середнього завантаження за розрахунковий період вимірювальних трансформаторів струму в порівнянні з передбаченими технічними умовами, проектною документацією та вимогами ПУЕ щодо завантаження трансформаторів струму (при мінімальній споживаній потужності завантаження трансформаторів струму має бути не менше 5 %), споживач розраховується за обсяг електричної енергії, який визначається, виходячи з навантаження електроустановок споживача в окремій точці розрахункового обліку на рівні 5 % завантаження трансформаторів струму та часу роботи струмоприймачів.

Однак, потрібно зазначити, що за умови використання в схемах комерційного обліку лічильників та вимірювальних трансформаторів струму для яких похибка вимірювань нормується починаючи з 1 % номінального завантаження і середнє завантаження трансформаторів струму за розрахунковий період складає менше 1 % від номінального струму, обсяги спожитої електричної енергії необхідно визначати виходячи з навантаження електроустановок в окремій точці розрахункового обліку на рівні 1 % завантаження трансформаторів струму та часу роботи струмоприймачів.

Виходячи з зазначеного, у випадку розрахунків за електричну енергію, відповідно до абзацу першого пункту 7.15 ПКЕЕ, формула для розрахунку місячного обсягу споживання має вигляд:

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос