Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно предоставления разъяснений [относительно обеспечения доступа представителям энергопоставщика, предъявившим свои служебные удостоверения, в квартиру или другой объект для обследования прибора учета, электроустановок и электропроводки]

Национальная комиссия регулирования электроэнергетики
Письмо от 06.06.2005 № 05-39-11/2491

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 06.06.2005 р. N 05-39-11/2491

Щодо надання роз'яснень

Шановний Миколо Миколайовичу!

Національна Комісія регулювання електроенергетики України розглянула Ваше звернення від 02.05.2005 та в межах своєї компетенції повідомляє наступне.

Як зазначено абзацом першим пункту 3 Правил користування електричною енергією для населення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 26 липня 1999 р. N 1357 (далі - ПКЕЕН), споживання електричної енергії здійснюється на підставі договору про користування електричною енергією між споживачем і енергопостачальником (далі - Договір), що розробляється енергопостачальником згідно з Типовим договором про користування електричною енергією (додаток 1) (далі - Типовий договір) і укладається на три роки.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос