Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Правила Оптового рынка электрической энергии Украины (Правила энергоринка)

Национальная комиссия по вопросам регулирования электроэнергетики
Правила от 02.03.1996 № б/н
Утратил силу

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

 від 2 березня 1996 року

Правила Оптового ринку електричної енергії України
 (Правила енергоринку)

Правила втратили чинність у зв'язку з введенням в дію нових Правил Оптового ринку електричної енергії України (згідно з постановою Національної комісії регулювання електроенергетики України від 12 листопада 1997 року N 1047а)

Частина I 

1. Терміни та їх тлумачення

1.1. Терміни та їх скорочення

1.1.1. З метою однозначного розуміння Доповнення А та Доповнення Б визначають слова, вирази, скорочення, підрядкові позначення та загальні поняття, що вживаються в цих Правилах.

1.2. Посилання на розділи і т. і.

1.2.1. Посилання в цих Правилах на частини, розділи, підрозділи, пункти, підпункти та доповнення стосуються частин, розділів, підрозділів, пунктів, підпунктів та доповнень цих Правил. Посилання в цих Правилах на статті відносяться до статей Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України.

1.3. Спосіб обробки даних і т. і.

1.3.1. Якщо ці Правила не передбачають інших процедур, будь-які перевірки, розрахунки, визначення, ідентифікації, підсумки чи узагальнення, які виконуються не Розпорядником системи фінансових розрахунків чи Радою Оптового ринку електричної енергії, повинні здійснюватись за допомогою робочого програмного та апаратного забезпечення Розпорядника системи фінансових розрахунків при повному та точному введенні даних та інформації (які необхідно обробити), у відповідності з вимогами цих Правил.

1.3.2. У всіх випадках, коли, відповідно до цих Правил, будь-який розділ, підрозділ, пункт, підпункт чи доповнення вимагає від Розпорядника системи фінансових розрахунків відповідного звіту чи повідомлення як результат роботи програмного забезпечення, Розпорядник системи фінансових розрахунків повинен забезпечити, щоб відповідні звіти чи повідомлення точно та повністю відображали результати такої роботи та були надіслані кожній Стороні, яка має право на одержання таких звітів та повідомлень.

1.3.3. Сторони повинні підтвердити, що наслідки роботи програмного та апаратного забезпечення залежать від отримання Розпорядником системи фінансових розрахунків даних та інформації від усіх відповідних Сторін, а також від їх повноти і точності.

1.4. Значення фактора часу

1.4.1. Там, де Розпоряднику системи фінансових розрахунків відповідно до цих Правил чи Узгодженої інструкції зазначений конкретний строк виконання обов'язків, необхідно дотримуватись цих строків. В інших випадках Розпорядник системи фінансових розрахунків повинен виконувати свої обов'язки максимально швидко в залежності від обставин, які склалися.

Частина II. Введення даних

2. Обов'язкові дані

2.1. Фізичні дані

Всі Члени Оптового ринку електричної енергії повинні надавати Розпоряднику системи фінансових розрахунків, який є структурним підрозділом державного підприємства "Енергоринок" (ДПЕ), дані, що визначені у цьому розділі.

2.1.1. Дані, які повинні надати:

Опрос