Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Таможенный кодекс Украины (относительно урегулирования инвестиционной деятельности на территории проведения экономического эксперимента "Прикарпатье")

Пояснительная записка к проекту закона Украины от 09.10.2015 № 3279
Дата рассмотрения: 09.10.2015 Карта проходжения проекта

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту Закону України "Про внесення змін до Митного кодексу України (щодо врегулювання інвестиційної діяльності на території проведення економічного експерименту "Прикарпаття")"

1. Обґрунтування необхідності прийняття проекту

Внесення змін до Митного кодексу України спричинено необхідністю однакового застосування законодавства України.

Утворення вільних економічних зон сприяє розвитку регіонів цих зон та залученню інвестицій.

У зв'язку з викладеним підготовлений законопроект "Про проведення економічного експерименту "Прикарпаття" на території Івано-Франківської області".

Законопроект розроблений з метою забезпечення реалізації законопроекту "Про проведення економічного експерименту "Прикарпаття" на території Івано-Франківської області".

2. Мета законопроекту та шляхи її досягнення

Метою проекту є удосконалення законодавства з питань встановлення особливостей справляння податків та зборів суб'єктами підприємницької діяльності відповідно до законопроекту "Про проведення економічного експерименту "Прикарпаття" на території Івано-Франківської області".

3. Загальна характеристика й основні положення проекту

Проектом пропонується частину третю статті 131 Митного кодексу України викласти у наступній редакції:

"3. Особливості правого регулювання митного режиму і перелік видів товарів, які можуть бути поміщені у митний режим вільної митної зони з метою розміщення на територіях вільних митних зон промислового типу, та виробничих операцій, які можуть здійснюватися з такими товарами, визначаються окремими законами України для кожної такої зони".

4. Стан нормативно-правової бази

У даній сфері правого регулювання діють Конституція України, Митний кодекс України, Закон України "Про загальні засади створення і функціонування спеціальних (вільних) економічних зон".

5. Фінансово-економічне обґрунтування

Прийняття проекту закону не потребує витрат із Державного бюджету України та місцевого бюджету.

6. Прогноз соціально-економічних наслідків прийняття проекту

Прийняття законопроекту дасть можливість залучити в Івано-Франківську область інвестиції, сприятиме збільшенню кількість робочих місць в регіоні, розвитку інфраструктури регіону.

Крім того, прийняття запропонованого законопроекту сприятиме пошуку ефективних засобів управління та економічних моделей стрімкого економічного розвитку на прикладі Івано-Франківської області, що в подальшому може використовуватись на території всієї держави.

 

Народні депутати України

Ю. Б. Дерев'янко

І. М. Суслова

Опрос