Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении экономического эксперимента "Прикарпатье" на территории Ивано-Франковской области

Пояснительная записка к проекту закона Украины от 09.10.2015 № 3277
Дата рассмотрения: 09.10.2015 Карта проходжения проекта

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту Закону України "Про проведення економічного експерименту "Прикарпаття" на території Івано-Франківської області"

1. Обґрунтування необхідності прийняття проекту

Враховуючи складне фінансово-економічне становище країни в умовах кризових явищ, основні галузі виробництва потребують нових моделей управління здатних спричинити стрімкий економічний розвиток виробництва та технологій, в зв'язку з чим, пропонується провести в межах Івано-Франківської області економічний експеримент.

2. Цілі та завдання прийняття проекту

Основним завданням проекту є проведення економічного експерименту, спрямованого на створення сприятливих умов розвитку інвестиційної та інноваційної діяльності на території Івано-Франківської області, відновлення роботи підприємств, підвищення ефективності виробництва, економічного розвитку населених пунктів, з метою пошуку ідеальної моделі стрімкого економічного розвитку на прикладі Івано-Франківської області, що в подальшому може використовуватись на території всієї держави

3. Загальні характеристики та основні положення проекту

Законопроектом пропонується проведення економічного експерименту в адміністративних межах Івано-Франківської області.

Суб'єктам господарської діяльності, які реалізують на цій території інвестиційні проекти направлені на розвиток Івано-Франківської області, на підставі договору (контракту) щодо умов реалізації цього інвестиційного проекту забезпечується надання відповідних пільг.

4. Стан нормативно-правової бази для прийняття проекту

Нормативно-правою базою для прийняття даного законопроекту є Конституція України, Закон України "Про місцеве самоврядування в Україні".

Законопроект потребує одночасного внесення змін до Податкового та Митного кодексів України. Відповідні законопроекти подаються одночасно із цим проектом.

5. Фінансово-економічне обґрунтування

Прийняття проекту Закону не потребує витрат із Державного бюджету України.

6. Прогноз соціально-економічних та інших наслідків прийняття проекту

Прийняття законопроекту дасть можливість залучити в Івано-Франківську область інвестиції, сприятиме збільшенню кількість робочих місць в місті, розвитку інфраструктури регіону.

Крім того, прийняття запропонованого законопроекту сприятиме пошуку ефективних засобів управління та економічних моделей стрімкого економічного розвитку на прикладі Івано-Франківської області, що в подальшому може використовуватись на території всієї держави.

 

Народні депутати України

Ю. Б. Дерев'янко

І. М. Суслова

Опрос