Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 14 Закона Украины "О социальной и правовой защите военнослужащих и членов их семей" (относительно погашения государством договоров ипотеки, заключенных военнослужащими, которые были призваны на военную службу во время мобилизации, на особый период)

Пояснительная записка к проекту закона Украины от 03.09.2015 № 3030
Дата рассмотрения: 03.09.2015 Карта проходжения проекта

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту Закону України "Про внесення змін до статті 14 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" (щодо погашення державою договорів іпотеки, укладених військовослужбовцями, які були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період)"

1. Обґрунтування необхідності прийняття Закону

Законопроектом пропонується за рахунок коштів Державного бюджету України сплачувати борг за основним зобов'язанням, процентами та штрафні санкції (пеня, штраф), забезпечені іпотекою, військовослужбовців, які були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період.

Порядок такої сплати пропонується встановити Кабінету Міністрів України.

2. Цілі і завдання проекту Закону

Основною метою законопроекту є соціальна підтримка військовослужбовців, які були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період.

3. Загальна характеристика та основні положення проекту Закону

Проект Закону України "Про внесення змін до статті 14 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" (щодо погашення державою договорів іпотеки, укладених військовослужбовцями, які були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період)" складається з двох розділів.

До розділу першого входять зміни до статті 14 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей".

Розділ другий встановлює порядок набрання чинності цим Законом.

4. Стан нормативно-правової бази у даній сфері правового регулювання

Основним законодавчим актом, що регулює суспільні відносини в даній сфері є Конституція України та Закон України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей".

Прийняття проекту Закону України не тягне за собою змін в інших законодавчих актах.

5. Фінансово-економічне обґрунтування

Реалізація законопроекту потребує додаткових витрат з Державного бюджету України.

Порядок таких витрат встановлюватиметься Кабінетом Міністрів України.

6. Прогноз соціально-економічних та інших наслідків прийняття проекту Закону

Прийняття запропонованого законопроекту дозволить підтримати військовослужбовців, які були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період шляхом погашення їх боргів за іпотечними договорами.

 

Народний депутат України

О. Б. Фельдман

Опрос