Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О военно-гражданских администрациях" (относительно порядка назначения руководителей населенных пунктов)

Пояснительная записка к проекту закона Украины от 02.06.2015 № 2988
Дата рассмотрения: 02.06.2015 Карта проходжения проекта

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про військово-цивільні адміністрації" (щодо порядку призначення керівників населених пунктів)"

1. Обґрунтування необхідності прийняття Закону

Відповідно до пункту 1 статті 6 чинного Закону "Про військово-цивільні адміністрації" керівника кожного населеного пункту (включно із селом і селищем) призначає рада національної безпеки та оборони. Як показала практика застосування закону, таких порядок призначення керівників найменших адміністративних одиниць є ускладненою та потребує тривалого часу.

Керівники Луганської та Донецької обласних військово-цивільних адміністрацій виходять з пропозицією надати їм право, після погодження з керівником Антитерористичного центру при Службі безпеки України здійснювати такі призначення без затвердження РНБО.

Таким чином, після внесення відповідних змін до законодавства, суттєво поліпшиться керованість територій у зоні проведення АТО.

2. Цілі і завдання Закону

Головною метою проекту Закону є удосконалення процедури призначення керівників військово-цивільних адміністрацій у селах і селищах у зоні проведення АТО.

3. Загальна характеристика та основні положення Закону

Законопроект спрощує порядок призначення керівників військово-цивільних адміністрацій у селах і селищах у зоні проведення АТО.

4. Фінансово-економічне обґрунтування

Реалізація положень цього Закону не потребуватиме додаткових витрат з Державного бюджету України.

6. Прогноз соціально-економічних та інших наслідків прийняття Закону

Удосконалення призначення керівників військово-цивільних адміністрацій сприятиме оперативному вирішенню питань життєзабезпечення сіл і селищ у зоні проведення АТО.

 

Народний депутат України

Ю. Луценко

Опрос