Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 29 Бюджетного кодекса Украины (относительно платы за сервисные услуги, предоставляемые Министерством внутренних дел)

Пояснительная записка к проекту закона Украины от 06.04.2015 № 2568
Дата рассмотрения: 06.04.2015 Карта проходжения проекта

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту Закону України "Про внесення змін до статті 29 Бюджетного кодексу України (щодо плати за сервісні послуги, що надаються Міністерством внутрішніх справ)"

1. Обґрунтування необхідності прийняття акта

Законопроектом пропонується унести зміни статті 29 Бюджетного кодексу України у зв'язку з розробленням проекту Закону України "Про сервісні послуги та сервісні центри Міністерства внутрішніх справ України", необхідність прийняття якого викликана нагальною потребою покращення якості, підвищення оперативності та об'єктивності надання сервісних послуг з оформлення документів дозвільного характеру органами внутрішніх справ, полегшення отримання цих послуг громадянами, запобігання проявам корупції в цій сфері.

2. Мета і шляхи її досягнення

Зазначеними змінами до Бюджетного кодексу України пропонується віднести до переліку джерел формування спеціального фонду Державного бюджету України в частині доходів плату за сервісні послуги, що надаються Міністерством внутрішніх справ.

3. Правові аспекти

Правовою основою розроблення проекту акта є: Конституція України, Бюджетний кодекс України, закони України "Про міліцію", "Про адміністративні послуги" та інші законодавчі, підзаконні нормативно-правові акти.

4. Фінансово-економічне обґрунтування

Реалізація проекту акта не потребуватиме додаткових фінансових та інших витрат з державного бюджету.

5. Позиція заінтересованих органів

Проект акта схвалено членами Уряду на засіданні Кабінету Міністрів 4 квітня 2015 р. та після доопрацювання - 6 квітня 2015 року.

6. Регіональний аспект

Законопроект не стосується питань розвитку адміністративно-територіальних одиниць.

61. Запобігання дискримінації

У проекті акта відсутні положення, які містять ознаки дискримінації. Громадська антидискримінаційна експертиза проекту акта не проводилася.

7. Запобігання корупції

У проекті акта відсутні правила і процедури, які можуть містити ризики вчинення корупційних правопорушень, тому він не потребує проведення громадської антикорупційної експертизи.

8. Громадське обговорення

Законопроект не потребує проведення консультацій з громадськістю.

9. Позиція соціальних партнерів

Проект акта не стосується соціально-трудової сфери.

10. Оцінка регуляторного впливу

Законопроект не є регуляторним актом.

101. Вплив реалізації акта на ринок праці

Реалізація проекту акта не впливає на ринок праці.

11. Прогноз результатів

Прийняття проекту Закону України "Про внесення змін до статті 29 Бюджетного кодексу України" передбачить можливість зарахування плати за надання сервісних послуг, що надаватимуться Міністерством внутрішніх справ до спеціального фонду Державного бюджету України.

 

Міністр
внутрішніх справ України

А. Б. Аваков

Опрос