Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О гидрометеорологической деятельности" (относительно финансирования национальной гидрометеорологической службы)

Пояснительная записка к проекту закона Украины от 31.08.2015 № 2543а
Дата рассмотрения: 31.08.2015 Карта проходжения проекта

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про гідрометеорологічну діяльність" (щодо фінансування національної гідрометеорологічної служби)"

1. Обґрунтування необхідності прийняття законодавчого акта

Проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про гідрометеорологічну діяльність" розроблено Державною службою України з надзвичайних ситуацій на виконання доручення Прем'єр-міністра України Яценюка А. П. від 19 липня 2014 року N 25213/1/1-14 до листа Рахункової палати України від 02 липня 2014 року N 03-1378 у зв'язку з необхідністю узгодження норм Бюджетного кодексу України (частина дев'ята статті 13) та Закону України "Про гідрометеорологічну діяльність" (стаття 22) у частині, що стосується створення позабюджетних фондів органами державної влади та бюджетними установами.

2. Мета і шляхи її досягнення

Метою прийняття проекту Закону України є приведення Закону України "Про гідрометеорологічну діяльність" у відповідність до чинного законодавства.

3. Правові аспекти

У цій сфері правового регулювання діє Бюджетний кодекс України.

Реалізація акта не передбачає розроблення нових нормативно-правових актів, унесення змін до чинних нормативно-правових актів або визнання їх такими, що втратили чинність.

4. Фінансово-економічне обґрунтування

Реалізація законодавчого акта не потребуватиме додаткових матеріальних і фінансових витрат з Державного бюджету України та місцевих бюджетів.

5. Позиція заінтересованих органів

Проект Закону України погоджено з Міністерством фінансів, Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством юстиції без зауважень.

6. Регіональний аспект

Проект законодавчого акта не стосується питання розвитку адміністративно-територіальних одиниць.

61. Запобігання дискримінації

У проекті законодавчого акта відсутні положення, що містять ознаки дискримінації. Громадська антидискримінаційна експертиза не проводилася.

7. Запобігання корупції

У цьому проекті законодавчого акта відсутні правила і процедури, що можуть містити ризики вчинення корупційних правопорушень, тому відсутня необхідність у проведенні громадської антикорупційної експертизи.

8. Громадське обговорення

Проект законодавчого акта не потребує проведення консультацій з громадськістю.

9. Позиція соціальних партнерів

Цей проект законодавчого акта не стосується соціально-трудової сфери.

10. Оцінка регуляторного впливу

Цей проект Закону України не є регуляторним актом та не потребує проведення аналізу регуляторного впливу.

101. Вплив реалізації акта на ринок праці

Реалізація акта не впливатиме на ринок праці.

11. Прогноз результатів

Прийняття проекту Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про гідрометеорологічну діяльність" забезпечить приведення у відповідність Закону України "Про гідрометеорологічну діяльність" (стаття 22) до вимог Бюджетного кодексу України (частина дев'ята статті 13) у частині, що стосується створення позабюджетних фондів органами державної влади та бюджетними установами.

 

Міністр
внутрішніх справ України

А. Б. Аваков

Опрос