Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О регулировании градостроительной деятельности" относительно размещения временных сооружений для осуществления предпринимательской деятельности

Пояснительная записка к проекту закона Украины от 21.08.2015 № 2478а-1
Дата рассмотрения: 21.08.2015 Карта проходжения проекта

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності"

1. Обґрунтування необхідності прийняття законопроекту

Прийняття законопроекту обумовлено необхідністю визначення документу на підставі якого здійснюється розміщення тимчасової споруди, а також строку видачі такого документу, з метою уникнення маніпулювань з боку органів місцевого самоврядування щодо витребування додаткових документів.

2. Мета і завдання прийняття законопроекту

Законопроект спрямований на усунення протиріч, які негативно позначаються на правозастосовній практиці при застосуванні Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" в частині розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

3. Загальна характеристика і основні положення проекту

Основними положеннями цього законопроекту є визначення документу на підставі якого може встановлюватись тимчасова споруда для провадження підприємницької діяльності, органу, що здійснює оформлення такого документу та чіткого строку його видачі. Така конкретика дозволить уникнути з боку органів влади затягування в розгляді заяв на отримання відповідного документу, а також витребування додаткових документів.

4. Фінансово-економічне обґрунтування

Реалізація даного законопроекту не потребує окремих фінансових витрат з Державного бюджету України.

5. Стан нормативно-правової бази

Даний проект Закону України розроблено відповідно до:

Конституції України;

Закону України "Про благоустрій населених пунктів";

Закону України "Про місцеве самоврядування України";

Закону України "Про адміністративні послуги".

Реалізація положень зазначеного законопроекту після його прийняття не потребує внесення змін та доповнень до закону України.

6. Прогноз соціально-економічних та інших наслідків

Прийняття законопроекту призведе до визначення єдиних підстав для розміщення тимчасових споруд, а також строку видачі документу на розміщення тимчасової споруди.

 

Народний депутат України

Г. Г. Кривошея (N 064)

Опрос