Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в Закон Украины "Об общей структуре и численности Службы безопасности Украины"

Пояснительная записка к проекту закона Украины от 24.03.2015 № 2472
Дата рассмотрения: 24.03.2015 Карта проходжения проекта

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту Закону України "Про внесення зміни до Закону України "Про загальну структуру і чисельність Служби безпеки України"

1. Обгрунтування необхідності прийняття Закону

Законом України "Про загальну структуру і чисельність Служби безпеки України" затверджено загальну чисельність Служби безпеки України у кількості 31050 осіб (із змінами, внесеними Законом України від 27 березня 2014 року).

Водночас названим Законом не вирішується питання чисельності Служби безпеки України в особливий період.

У зв'язку з цим виникла необхідність у законодавчому визначенні загальної чисельності Служби безпеки України у мирний час, в особливий період (крім періоду дії воєнного стану) та врегулювання питання щодо чисельності Служби безпеки України на період дії воєнного стану.

2. Мета і шляхи її досягнення

Метою проекту Закону є передбачення ресурсу сил (штатної чисельності), необхідного для виконання Службою безпеки України покладених на неї завдань в особливий період з моменту оголошення мобілізації до часу введення воєнного стану або до моменту прийняття рішення про демобілізацію, а також врегулювання питання визначення чисельності Служби безпеки України на період дії воєнного стану.

3. Загальна характеристика та основні положення законопроекту

Законопроектом передбачається затвердити загальну чисельність Служби безпеки України у кількості 27000 осіб, в особливий період (крім періоду дії воєнного стану) - у кількості 31000 осіб, а на період дії воєнного стану - у кількості згідно з Мобілізаційним планом України на особливий період.

4. Правові аспекти

У відповідній сфері суспільних відносин діють Конституція України, Закон України "Про загальну структуру і чисельність Служби безпеки України".

Реалізація положень даного законопроекту після його прийняття не потребує внесення змін до інших законів України.

5. Фінансово-економічне обгрунтування

Реалізація цього Закону не потребуватиме додаткових витрат із Державного бюджету України.

6. Прогноз результатів

Внаслідок реалізації Закону буде визначено чисельність Служби безпеки України у мирний час, в особливий період (крім періоду дії воєнного стану), на період дії воєнного стану.

 

Голова Служби безпеки України

В. Наливайченко

Опрос