Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 79-1 Земельного кодекса Украины (относительно упрощения порядка формирования земельных участков)

Пояснительная записка к проекту закона Украины от 06.07.2015 № 2304а
Дата рассмотрения: 06.07.2015 Карта проходжения проекта

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту Закону України "Про внесення змін до статті 791 Земельного кодексу України (щодо спрощення порядку формування земельних ділянок)"

1. Обґрунтування необхідності прийняття законопроекту

Проект Закону України "Про внесення змін до ст. 791 Земельного кодексу України та спрощення порядку формування земельних ділянок" передбачає внесення змін до однієї з статей Земельного Кодексу України щодо спрощення порядку формування нових земельних ділянок та ділянок що були в користуванні.

2. Мета й завдання прийняття законопроекту

Цей законопроект розроблено з метою впорядкування питань, що пов'язані з виготовленням документів із землеустрою щодо формування нових та ділянок, що уже були в користуванні фізичних чи юридичних осіб.

3. Загальна характеристика та основні положення законопроекту

У законопроекті передбачено внесення змін до статті 791 Земельного кодексу України, де чітко прописуються умови, за якими виготовляються різні види документації із землеустрою у випадку коли формуються нові земельні ділянки або виготовляться документи на земельні ділянки, що уже були в користуванні юридичних та фізичних осіб.

4. Стан нормативно-правової бази у даній сфері правового регулювання

Реалізація положень зазначеного законопроекту після його прийняття потребує внесення змін та доповнень до статті 791 Земельного кодексу України.

5. Фінансово-економічне обґрунтування

Реалізація даного законопроекту не потребує окремих фінансових витрат з Державного бюджету України.

6. Прогноз соціально-економічних та інших наслідків прийняття законопроекту

Прийняття зазначеного законопроекту дозволить вирішити питання неоднозначного трактування положень законодавства щодо того яку документацію із землеустрою слід виготовляти у випадку формування нових земельних ділянок,яку при використанні уже сформованих попередньо земельних ділянок,які фактично використовуються юридичними та фізичними особами.

 

Народні депутати України

Опрос