Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 121 Уголовно-исполнительного кодекса Украины (относительно приведения в соответствие с Налоговым кодексом Украины)

Пояснительная записка к проекту закона Украины от 02.03.2015 № 2274
Дата рассмотрения: 02.03.2015 Карта проходжения проекта

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту Закону України "Про внесення змін до статті 121 Кримінально-виконавчого кодексу України (щодо приведення у відповідність до Податкового кодексу України)"

1. Обґрунтування необхідності прийняття Закону

Після прийняття Податкового кодексу України виникла необхідність уточнення та внесення змін до чинної статті 221 Кримінально-виконавчого кодексу України яку пропонується врегулювати даним проектом Закону України.

2. Цілі та завдання прийняття законопроекту

Метою законопроекту є приведення Кримінально-виконавчого кодексу України у відповідність до норм Податкового кодексу України. Ухвалення запропонованої законопроектом зміни усуне розбіжності між нормами Кримінально-виконавчого кодексу України та Податкового кодексу України.

3. Загальна характеристика і основні положення законопроекту

Проектом передбачено внесення змін до частини 2 статті 121 Кримінально-виконавчого кодексу України, згідно з якою уточнюється норма Закону щодо відшкодування засудженими витрат на послуги, що провадиться після відрахування податку на доходи фізичних осіб і аліментів.

4. Стан нормативно-правової бази у цій сфері правового регулювання

Нормативно-правовими актами у цій сфері правового регулювання є Кримінально-виконавчий кодекс України та Податковий кодекс України.

5. Фінансово-економічне обґрунтування

Реалізація законопроекту не вимагатиме додаткових витрат із Державного бюджету України.

6. Прогноз соціально-економічних та інших наслідків прийняття законопроекту

Прийняття законопроекту дозволить усунути правову неузгодженість між положеннями Кримінально-виконавчого кодексу України та Податкового кодексу України.

 

Народний депутат України

О. В. Дроздик

Опрос