Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Бюджетный кодекс Украины относительно определения Основных направлений бюджетной политики

Пояснительная записка к проекту закона Украины от 03.07.2015 № 2268а
Дата рассмотрения: 03.07.2015 Карта проходжения проекта

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту закону "Про внесення змін до Закону України "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо визначення Основних напрямів бюджетної політики)"

1. Обґрунтування необхідності прийняття акта.

Бюджетна резолюція (Основні напрями бюджетної політики на наступний бюджетний рік) є документом, що має визначати основні цілі і пріоритети бюджетної політики на черговий бюджетний рік. Це декларація намірів політики, що має бути матеріалізована в бюджеті. В Україні підготовка резолюції перетворюється в документ, що містить доручення Уряду щодо всіх суспільних сфер та вимагає включення даних, що важко спрогнозувати впродовж року. Тому пропонується Основні напрями бюджетної політики на наступний рік як декларацію цілей політики передати Кабінету Міністрів України.

2. Мета і шляхи її досягнення.

Метою законопроекту є вдосконалення процедури схвалення Основних напрямів бюджетної політики, які є основою для розроблення проекту закону про Державний бюджет України.

3. Загальна характеристика і основні положення акта.

Законопроектом пропонується внести зміни до Бюджетного кодексу України, згідно з якими затвердження Основних напрямів бюджетної політики передати Кабінету Міністрів України.

4. Правові аспекти.

Правовідносини в даній сфері врегульовані Бюджетним кодексом України, Законом України "Про Кабінет Міністрів України" та Регламентом Верховної Ради України.

Реалізація даного законопроекту не потребує внесення змін до інших законів України.

5. Фінансово-економічне обґрунтування.

Реалізація законопроекту не потребує додаткових витрат бюджетних коштів.

6. Прогноз результатів.

Прийняття законопроекту дозволить визначення Основних напрямів бюджетної політики на наступний рік, як декларацію цілей політики, передати Кабінету Міністрів України.

 

Народні депутати України

Пинзеник В. М.
Семерак О. М.
Ванат П. М.
Амельченко В. В.

Опрос