Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины по пограничным вопросам

Пояснительная записка к проекту закона Украины от 09.02.2015 № 2070
Дата рассмотрения: 09.02.2015 Карта проходжения проекта

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з прикордонних питань"

1. Обґрунтування необхідності прийняття акта

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з прикордонних питань" розроблено з метою адекватного реагування на зростання загрози територіальної цілісності України шляхом розширення можливостей Державної прикордонної служби України щодо застосування форм і способів охорони та захисту державного кордону, а також впорядкування та підвищення ефективності координації утворених відповідно до Конституції та законів України військових формувань та правоохоронних органів, центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та об'єднань громадян з прикордонних питань.

2. Цілі і завдання прийняття акта

Метою проекту є врегулювання в умовах загострення безпекової ситуації довкола державного кордону України відносин між суб'єктами національної безпеки у справі охорони та захисту державного кордону відповідно до Конституції та законів України.

3. Загальна характеристика і основні положення проекту акта

Зазначений проект спрямований на впорядкування норм законів України, указів Президента України та постанов Кабінету Міністрів України з питань захисту та охорони державного кордону.

4. Стан нормативно-правової бази у даній сфері правового регулювання

Законопроект базується на Конституції України, законах України "Про Державну прикордонну службу", "Про державний кордон України", "Про оборону України", "Про громадські об'єднання", інших законах та постановах Кабінету Міністрів України.

5. Фінансово-економічне обґрунтування

Прийняття цього Закону не потребує додаткових витрат з державного та місцевих бюджетів.

6. Прогноз соціально-економічних та інших наслідків прийняття акта

Прийняття цього Закону сприятиме зміцненню обороноздатності Держави Україна, підвищенню безпеки державного кордону в умовах значного загострення безпекової ситуації на східних та південних кордонах України.

 

Народний депутат України

П. М. Кишкар

Опрос