Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 51 Бюджетного кодекса Украины относительно урегулирования вопроса первоочередного погашения задолженности, образовавшейся как в государственном, так и в местных бюджетах, которые финансировались за счет средств государственного бюджета

Пояснительная записка к проекту закона Украины от 11.06.2015 № 2063а
Дата рассмотрения: 11.06.2015 Карта проходжения проекта

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту закону України "Про внесення змін до статті 51 Бюджетного кодексу України щодо врегулювання питання першочергового погашення заборгованості, яка утворилась як в державному так і в місцевих бюджетах, що фінансувалися за рахунок коштів державного бюджету"

1. Обґрунтування необхідності прийняття акта

Діюча норма пункту 11 статті 51 Бюджетного кодексу України передбачає першочерговість погашення заборгованості, яка утворилася на кінець поточного бюджетного періоду у місцевих бюджетах, та не зазначено про заборгованість по державному бюджету.

Запропоновані зміни дозволять законодавчо врегулювати питання першочергового погашення заборгованості, яка утворилась як в державному так і в місцевих бюджетах, що фінансувалися за рахунок коштів державного бюджету.

Приклад: Лише по роботах на об'єктах міста Кривого Рогу, що виконувалися на обласному рівні за рахунок державних капітальних видатків заборгованість складає 20,0 млн. грн.

2. Цілі і завдання прийняття акта

Метою законодавчого акта є необхідність законодавчо врегулювати питання першочергового погашення заборгованості, яка утворилась як в державному так і в місцевих бюджетах, що фінансувалися за рахунок коштів державного бюджету.

3. Загальна характеристика і основні положення законопроекту

У законопроекті запропоновано внести зміни до ст. 51 Бюджетного кодексу України.

4. Правові аспекти

Основним нормативно-правовим актом у даній сфері є Бюджетний кодекс України.

Прийняття та реалізація законопроекту не потребує додаткового внесення змін до інших законодавчих актів України.

5. Фінансово-економічне обґрунтування

Прийняття даного проекту не потребує додаткових витрат з Державного бюджету України.

6. Прогноз результатів

Прийняття законопроекту буде сприяти проведенню та завершенню робіт на всіх об'єктах, що виконуються за рахунок державних капітальних видатків.

 

Народні депутати України

Опрос