Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 27 Бюджетного кодекса Украины относительно поддержки органов местного самоуправления и предоставления возможности учреждениям бюджетной сферы своевременно и в полном объеме осуществлять расчеты за потребленные коммунальные услуги

Пояснительная записка к проекту закона Украины от 11.06.2015 № 2061а
Дата рассмотрения: 11.06.2015 Карта проходжения проекта

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту закону України "Про внесення змін до статті 27 Бюджетного кодексу України щодо підтримки органів місцевого самоврядування та надання можливості установам бюджетної сфери своєчасно та в повному обсязі здійснювати розрахунки за спожиті комунальні послуги"

1. Обґрунтування необхідності прийняття акта

Прийняття закону України "Про внесення змін до ст. 27 Бюджетного кодексу України" зумовлено необхідністю компенсації місцевим бюджетам позапланованих додаткових видатків які з'явилися внаслідок Рішень органів державної влади. Як приклад - підвищення цін і тарифів на комунальні послуги та спожиті природний газ і електроенергію.

Слід зазначити, що підвищення з 01 березня 2015 року тільки ціни на газ на 56 % стане значним додатковим навантаженням на показники місцевих бюджетів. Ці рішення взагалі не підкріплені відповідними фінансовими ресурсами.

Приклад: (Лише по бюджету м. Кривого Рогу додаткова потреба на розрахунки за тепло і газ до кінця року, що споживається установами бюджетної сфери, до кінця року складе більше 57,6 млн. грн.).

2. Цілі і завдання прийняття акта

Метою законодавчого акта є підтримка органів місцевого самоврядування та надання можливості установам бюджетної сфери своєчасно та в повному обсязі здійснювати розрахунки за спожиті комунальні послуги, а також сприяння стабільного надходження коштів до організацій, що їх надають.

3. Загальна характеристика і основні положення законопроекту

У законопроекті запропоновано внести зміни до ст. 27 Бюджетного кодексу України.

4. Правові аспекти

Основним нормативно-правовим актом у даній сфері є Бюджетний кодекс України.

Прийняття та реалізація законопроекту не потребує додаткового внесення змін до інших законодавчих актів України.

5. Фінансово-економічне обґрунтування

Прийняття даного проекту не потребує додаткових витрат з Державного бюджету України.

6. Прогноз результатів

Прийняття законопроекту буде сприяти підтримці органів місцевого самоврядування та надасть можливість установам бюджетної сфери своєчасно та в повному обсязі здійснювати розрахунки за спожиті комунальні послуги, а також сприятиме стабільному надходженню коштів до організацій, що їх надають.

 

Народні депутати України

Опрос