Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в приложение к Закону Украины "О прокуратуре" (относительно упорядочения структуры местных прокуратур Житомирской области)

Пояснительная записка к проекту закона Украины от 27.01.2015 № 1858
Дата рассмотрения: 27.01.2015 Карта проходжения проекта

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту Закону України "Про внесення змін у додаток до Закону України "Про прокуратуру" (щодо упорядкування структури місцевих прокуратур Житомирської області)"

1. Обґрунтування необхідності прийняття Закону

Проект Закону України "Про внесення змін у додаток до Закону України "Про прокуратуру" (щодо упорядкування структури місцевих прокуратур Житомирської області)" розроблено з метою упорядкування структури місцевих прокуратур Житомирської області з врахування адміністративно-територіального устрою області та виходячи з пріоритетних завдань впровадження реформ, а також забезпечення належного здійснення функцій прокуратури на місцях.

Так, прийнята 14 жовтня 2014 року нова редакція Закону України "Про прокуратуру" не враховує, що м. Малин Житомирської області, відповідно до Постанови Верховної Ради України від 18 листопада 2003 року N 1244-IV, віднесено до міст обласного значення.

Місто Малин - історичний, економічний, культурний центр Житомирської області з розвинутою промисловістю та комунальною інфраструктурою, широкою мережею транспорту і зв'язку. Через територію міста проходить важлива транспортна мережа Південно-Західної залізниці.

2. Мета і цілі прийняття законопроекту

Метою прийняття Закону є упорядкування структури місцевих прокуратур Житомирської області.

3. Загальна характеристика і основні положення законопроекту

Законопроектом пропонується внести зміни у додаток до Закону України "Про прокуратуру" від 14 жовтня 2014 року з метою створення Малинської місцевої прокуратури Житомирської області.

4. Правові аспекти

У даній сфері правового регулювання діють такі основні нормативно-правові акти: Конституція України, Закону України "Про прокуратуру".

Прийняття цього Закону не потребуватиме внесення змін до інших законів України.

5. Фінансово-економічне обґрунтування

Прийняття цього Закону не потребуватиме збільшення бюджетних видатків, необхідне фінансування може бути забезпечене через перерозподіл функцій органів прокуратури України.

6. Прогноз соціально-економічних наслідків прийняття проекту Закону

Прийняття та реалізація проекту Закону України дозволить підвищити ефективність діяльності органів прокуратури України шляхом упорядкування структури місцевої прокуратури Житомирської області з врахування адміністративно-територіального устрою області, що приведе до забезпечення належного здійснення функцій прокуратури на місцях.

 

Народні депутати України

П. В. Дзюблик
В. В. Кривенко

Опрос