Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О Государственном бюджете Украины на 2015 год" (относительно приведения некоторых норм в соответствие с Бюджетным кодексом Украины)

Пояснительная записка к проекту закона Украины от 13.01.2015 № 1721
Дата рассмотрения: 13.01.2015 Карта проходжения проекта

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту"Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік" (щодо приведення деяких норм у відповідність із Бюджетним кодексом України)"

1. Обґрунтування необхідності прийняття акта

Попри необхідність підготовки нової версії Державного бюджету України на 2015 рік до його схвалення є необхідність уточнення та внесення змін до чинної версії Закону "Про Державний бюджет України на 2015 рік".

2. Мета і шляхи її досягнення

Метою законопроекту є уточнення чинної версії Закону "Про Державний бюджет України на 2015 рік" для приведення окремих норм у відповідність до Бюджетного кодексу України.

3. Загальна характеристика і основні положення акта

Законопроектом пропонується внести зміни до низки статей закону "Про Державний бюджет України на 2015 рік", згідно з якими уточнюються деякі норми закону, зокрема, щодо перерахування Нацбанком коштів до Державного бюджету згідно з графіком, узгодженим з НБУ.

4. Правові аспекти

Правовідносини в даній сфері врегульовані законами "Про Державний бюджет України на 2015" та Бюджетним кодексом України.

Реалізація даного законопроекту не потребує внесення змін до інших законів України.

5. Фінансово-економічне обґрунтування

Реалізація законопроекту не потребує додаткових витрат бюджетних коштів.

6. Прогноз результатів

Прийняття зазначеного законопроекту дозволить урегулювати низку питань бюджетних відносин до прийняття нової версії відповідного Закону.

 

Народний депутат України 

В. М. Пинзеник

Опрос