Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в приложение N 3 к Закону Украины "О Государственном бюджете Украины на 2014 год" (относительно перераспределения бюджетных назначений)

Пояснительная записка к проекту закона Украины от 17.12.2014 № 1495
Дата рассмотрения: 17.12.2014 Карта проходжения проекта

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту Закону України "Про внесення змін до додатка N 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2014 рік" (щодо перерозподілу бюджетних призначень)"

1. Обґрунтування необхідності прийняття акта

Проект Закону України розроблено у зв'язку із зверненням Керівника Апарату Верховної Ради України щодо реалізації положень частини шостої статті 34 Закону України "Про статус народного депутата України".

2. Мета і шляхи її досягнення

Проект Закону розроблено з метою забезпечення виплати одноразової грошової допомоги помічникам-консультантам народних депутатів України у 2014 році.

3. Правові аспекти

У даній сфері правового регулювання діють:

Бюджетний кодекс України;

Закон України "Про Державний бюджет України на 2014 рік",

Закон України "Про статус народного депутата України",

Указ Президента України від 27.08.2014 N 690/2014 

4. Фінансово-економічне обґрунтування

Частиною шостою статті 34 Закону України "Про статус народного депутата України" передбачено, що у випадку звільнення помічника-консультанта народного депутата на підставі дострокового припинення повноважень народного депутата на підставі частини третьої статті 5 цього Закону, помічнику-консультанту народного депутата, який працює за строковим трудовим договором на постійній основі, виплачується одноразова грошова допомога у розмірі його тримісячної заробітної плати за рахунок бюджетних призначень на забезпечення діяльності Верховної Ради України.

У зв'язку з достроковим припиненням повноважень Верховної Ради України сьомого скликання та призначенням позачергових виборів відповідно до Указу Президента України від 27.08.2014 N 690/2014, проектом Закону передбачено внести зміни до Закону України "Про Державний бюджет України на 2014 рік" в частині збільшення за бюджетною програмою 0111010 "Здійснення законотворчої діяльності Верховної Ради України" видатків на оплату праці на 9903,8 тис. грн. за рахунок економії коштів, яка утворилася за видатками з відшкодування народним депутатам витрат, пов'язаних з виконанням депутатських повноважень.

Положення даного законопроекту не передбачають коштів для здійснення розрахунків з народними депутатами України.

Прийняття зазначеного законопроекту не потребуватиме додаткових бюджетних коштів.

5. Прогноз результатів

Прийняття Закону України "Про внесення змін до додатка N 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2014 рік" дасть змогу оперативно вирішити питання виплати одноразової грошової допомоги помічникам-консультантам народних депутатів України у 2014 році.

 

Народний депутат України

 

Опрос