Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины (относительно назначения на должности заместителей руководителей органов государственной власти)

Пояснительная записка к проекту закона Украины от 03.12.2014 № 1224
Дата рассмотрения: 03.12.2014 Карта проходжения проекта

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту Закону України "Про внесення змін до деяких законів України (щодо призначення на посади заступників керівників органів державної влади)"

1. Обґрунтування необхідності прийняття акта.

Для забезпечення злагодженої роботи будь-якого міністерства чи державного органу керівник відповідного органу має підбирати і формувати команду особисто.

Даний проект Закону спрямований на закріплення відповідної норми у законах "Про Кабінет Міністрів України" та "Про центральні органи виконавчої влади".

2. Мета і шляхи її досягнення.

Метою законопроекту є вдосконалення процедури призначення на посади заступників міністрів та керівників територіальних органів державної влади.

3. Загальна характеристика і основні положення акта.

Законопроектом, зокрема, пропонується внести зміни до низки статей законів України "Про Кабінет Міністрів України" та "Про центральні органи виконавчої влади", згідно з якими заступників міністрів Кабінету Міністрів України призначає Міністр у межах граничної чисельності, визначеної Кабміном, а заступників керівників територіальних органів виконавчої влади призначає керівник відповідного територіального органу.

Проектом Закону також вносяться зміни до статті 47 Закону "Про Кабінет Міністрів України", відповідно до якої Секретаріатом Кабінету Міністрів України керує Керівник Секретаріату КМУ, який не є членом Кабміну.

4. Правові аспекти.

Правовідносини в даній сфері врегульовані законами "Про Кабінет Міністрів України" та "Про центральні органи виконавчої влади".

Реалізація даного законопроекту не потребує внесення змін до інших законів України.

5. Фінансово-економічне обґрунтування.

Реалізація законопроекту не потребує додаткових витрат бюджетних коштів.

6. Прогноз результатів.

Прийняття зазначеного законопроекту сприятиме поліпшенню, забезпеченню послідовності та узгодженості дій законодавчої і виконавчої влади.

 

Народні депутати України:

Пинзеник В. М.

Гринів І. О.

Опрос