Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ратификации Соглашения о сотрудничестве в сфере поддержки между Кабинетом Министров Украины и Организацией НАТО по поддержке и поставкам (ОНПП)

Пояснительная записка к проекту закона Украины от 23.06.2015 № 34
Дата рассмотрения: 22.06.2015 Карта проходжения проекта

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту Закону України "Про ратифікацію Угоди про співробітництво у сфері підтримки між Кабінетом Міністрів України та Організацією НАТО з підтримки та постачання (ОНПП)"

1. Обґрунтування доцільності укладення акта

Проект Закону України "Про ратифікацію Угоди про співробітництво у сфері підтримки між Кабінетом Міністрів України та Організацією НАТО з підтримки та постачання (ОНПП)" (далі - проект Закону України про ратифікацію Угоди) розроблено відповідно до положень статті 9 Закону України "Про міжнародні договори України".

2. Мета і шляхи її досягнення

Метою прийняття проекту Закону України про ратифікацію Угоди про співробітництво у сфері підтримки між Кабінетом Міністрів України та Організацією НАТО з підтримки та постачання (ОНПП) (далі - Угода) є створення правових підстав для виконання Українською Стороною внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання Угодою чинності.

3. Правові аспекти

У відповідній сфері правового регулювання діють:

Закон України "Про міжнародні договори України" від 29 червня 2004 року N 1906-IV;

постанова Кабінету Міністрів України "Про затвердження Регламенту Кабінету Міністрів України" від 18 липня 2007 року N 950 (зі змінами);

розпорядження Кабінету Міністрів України "Про підписання Угоди про співробітництво у сфері підтримки між Кабінетом Міністрів України та Організацією НАТО з підтримки (ОНП)" від 08 квітня 2015 року N 370-р.

Прийняття Закону України про ратифікацію Угоди не потребує змін чинного законодавства України та прийняття нових нормативно-правових актів.

4. Фінансово-економічне обґрунтування

Реалізація положень проекту Закону України про ратифікацію Угоди не призведе до додаткових фінансових витрат з Державного бюджету України.

5. Позиція заінтересованих органів

Проект Закону України про ратифікацію Угоди погоджено з Міністерством закордонних справ України, Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, Міністерством фінансів України без зауважень.

Висновок Міністерства юстиції України від 02 червня 2015 року: проект Закону України про ратифікацію Угоди погоджено без зауважень.

6. Регіональний аспект

Проект Закону України про ратифікацію Угоди не стосується питань розвитку адміністративно-територіальних одиниць.

6.1. Запобігання дискримінації

У проекті Закону України про ратифікацію Угоди відсутні положення, які містять ознаки дискримінації. Зазначений проект не потребує проведення громадської антидискримінаційної експертизи.

7. Запобігання корупції

Проект Закону України про ратифікацію Угоди не містить положень, виконання яких пов'язане із ризиками вчинення корупційних правопорушень, та не потребує проведення громадської антикорупційної експертизи.

8. Громадське обговорення

Проект Закону України про ратифікацію Угоди не потребує проведення консультацій із громадськістю.

9. Позиція соціальних партнерів

Проект Закону України про ратифікацію Угоди не стосується соціально-трудової сфери.

10. Оцінка регуляторного впливу

Проект Закону України про ратифікацію Угоди не є регуляторним актом та не матиме впливу на ринкове середовище, забезпечення прав і інтересів суб'єктів господарювання, громадян та держави.

101. Вплив реалізації акта на ринок праці

У проекті Закону України про ратифікацію Угоди відсутні правила і процедури, які можуть впливати на ринок праці.

11. Прогноз результатів

Прийняття Закону України про ратифікацію Угоди створить правові підстави для виконання Українською Стороною внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання Угодою чинності, що, у свою чергу, сприятиме співробітництву між Урядом України та ОНПП та визначить основні його принципи для підтримки України за конкретними напрямами, у тому числі щодо постачання, технічного обслуговування, закупівлі товарів та послуг, транспортування, конфігураційного управління та технічної допомоги, реалізації проектів Трастового фонду НАТО, виконавчим агентом яких є Агенція НАТО з підтримки та постачання.

 

Міністр оборони України
генерал-полковник 

С. Т. Полторак

Опрос