Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ратификации Протокола между Кабинетом Министров Украины и Правительством Республики Беларусь о внесении изменений в Соглашение между Кабинетом Министров Украины и Правительством Республики Беларусь о сотрудничестве в области технической защиты информации, подписанное в г. Минске 22 января 2003 года

Пояснительная записка к проекту закона Украины от 16.03.2015 № 6
Дата рассмотрения: 16.03.2015 Карта проходжения проекта

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту Закону України "Про ратифікацію Протоколу між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про внесення змін до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про співробітництво в галузі технічного захисту інформації, підписаної в м. Мінську 22 січня 2003 року"

1. Обґрунтування необхідності прийняття акта

29 вересня 2014 року в м. Мінську було підписано Протокол між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про внесення змін до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про співробітництво в галузі технічного захисту інформації, підписаної в м. Мінську 22 січня 2003 року.

Керуючись статтею 9 Закону України "Про міжнародні договори України", враховуючи, що Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про співробітництво в галузі технічного захисту інформації була ратифікована Законом України від 04.02.2004 N 1434-IV, Протокол про внесення змін до цієї Угоди підлягає ратифікації Законом України.

2. Мета і шляхи її досягнення

Метою прийняття Закону України "Про ратифікацію Протоколу між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про внесення змін до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про співробітництво в галузі технічного захисту інформації, підписаної в м. Мінську 22 січня 2003 року" (далі - Закон) є виконання внутрішньодержавних процедур для набрання чинності міжнародним договором України, що створить необхідні нормативно-правові засади для співпраці з білоруською стороною в галузі технічного захисту інформації.

3. Правові аспекти

Проект Закону розроблено відповідно до Законів України "Про міжнародні договори України", "Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про співробітництво в галузі технічного захисту інформації", Положення про Адміністрацію Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 вересня 2014 року N 411, Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 липня 2007 року N 950.

4. Фінансово-економічне обґрунтування

Реалізація зазначеного акта не потребуватиме додаткових матеріальних та інших витрат.

5. Позиція заінтересованих органів

Проект Закону погоджено Службою безпеки України, Міністерством фінансів України, Міністерством економічного розвитку і торгівлі України без зауважень та Міністерством закордонних справ України із зауваженнями, які враховано в повному обсязі.

Висновок Міністерства юстиції України за результатами правової експертизи - 09.02.2015 погоджено без зауважень.

6. Регіональний аспект

Проект Закону не стосується питання розвитку адміністративно-територіальних одиниць.

61. Запобігання дискримінації

Положень, які містять ознаки дискримінації, у проекті Закону немає.

7. Запобігання корупції

У проекті Закону немає правил і процедур, які містять ризики вчинення корупційних правопорушень.

Проект Закону не потребує проведення громадської антикорупційної експертизи.

8. Громадське обговорення

Проект Закону не потребує проведення консультацій із громадськістю.

9. Позиція соціальних партнерів

Проект Закону не стосується соціально-трудової сфери.

10. Оцінка регуляторного впливу

Проект Закону не є регуляторним актом.

101. Вплив реалізації акта на ринок праці

Реалізація проекту Закону не вплине на ринок праці.

11. Прогноз результатів

Прийняття Закону дасть можливість виконати внутрішньодержавні процедури, передбачені законодавством України, для набрання чинності Протоколом між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про внесення змін до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Білорусь про співробітництво в галузі технічного захисту інформації, що створить правові підстави для співробітництва на міжурядовому рівні з білоруською стороною у сфері технічного захисту інформації.

 

Голова Державної служби
спеціального зв'язку та
захисту інформації України

В. Звєрєв

Опрос