Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О Государственном бюджете Украины на 2014 год" (относительно лечения детей, детей и военнослужащих, пострадавших во время проведения антитеррористической операции)

Пояснительная записка к проекту закона Украины от 03.11.2014 № 5190
Дата рассмотрения: 03.11.2014 Карта проходжения проекта

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2014 рік" (щодо лікування дітей, дітей та військовослужбовців, постраждалих під час проведення антитерористичної операції)"

1. Обґрунтування необхідності прийняття акта

Проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2014 рік" розроблено з метою вжиття заходів стосовно врегулювання критичної ситуації щодо лікування за кордоном дітей, дітей та всіх категорій військовослужбовців, постраждалих під час проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях. У Державному бюджеті України на 2014 рік на лікування громадян України за кордоном передбачено 51948,9 тис. грн. В Резервному фонді на 2014 рік на теперішній час акумульовано - 20020485,7 тис. грн.

З урахуванням гострої необхідності забезпечення належного лікування за кордоном дітей, дітей та всіх категорій військовослужбовців, постраждалих під час проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях пропонується 150000,0 тис. грн. з Резервного фонду перенаправити на лікування вказаної категорії громадян України за кордоном.

2. Мета і шляхи досягнення

Законопроект розроблено з метою вжиття заходів стосовно врегулювання критичної ситуації щодо лікування за кордоном дітей, дітей та всіх категорій військовослужбовців, постраждалих під час проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях.

Законопроектом передбачається виділення додаткових коштів у сумі 150 млн. грн. на лікування громадян України за кордоном.

3. Правові аспекти

Нормативно-правове регулювання у зазначеній сфері здійснюється відповідно до:

Конституції України;

Бюджетного кодексу України;

Закону України "Про Державний бюджет України на 2014 рік".

4. Фінансово-економічне обґрунтування

Законопроектом пропонується збільшити обсяг бюджетних призначень Міністерству охорони здоров'я України за бюджетною програмою 2301360 "Лікування громадян України за кордоном" на 150 млн. гривень.

Джерелом покриття додаткових видатків пропонується визначити кошти Резервного фонду.

5. Прогноз соціально-економічних та інших наслідків прийняття Закону

Прийняття законопроекту надасть можливість забезпечити проведення належного лікування за кордоном громадянам України, які його потребують.

 

Народні депутати України:

І. М. Мірошниченко

А. Л. Деркач

А. М. Павловський

Опрос