Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины (относительно взимания военного сбора)

Пояснительная записка к проекту закона Украины от 22.07.2014 № 4348а
Дата рассмотрения: 22.07.2014 Карта проходжения проекта

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо справляння воєнного збору)"

1. Обґрунтування необхідності прийняття законопроекту

В час, коли українські військовослужбовці, працівники правоохоронних органів та інші учасники бойових дій на Сході України, ризикуючи життям, героїчно захищають Україну від терористів та військової агресії, виникає необхідність пошуку додаткових джерел наповнення державного бюджету для зміцнення військового потенціалу та обороноздатності країни.

Даним законопроектом пропонується одноразово справити воєнний збір з платників податку, майновий стан і доходи яких згідно податкової декларації за 2013 рік перевищують 500 тис. грн.

2. Цілі та завдання законопроекту

Завданнями законопроекту є необхідність пошуку додаткових надходжень державного бюджету з метою посилення обороноздатності країни.

3. Загальна характеристика та основні положення законопроекту

Законопроектом пропонується наповнити державний бюджет для посилення обороноздатності країни та зміцнення військового потенціалу за рахунок одноразового воєнного збору з платників податку, майновий стан і доходи яких згідно податкової декларації за 2013 рік перевищують 500 тис. грн.

4. Місце законопроекту в системі законодавства

Основними нормативно-правовими актами у вказаній сфері правового регулювання є Конституція України та Податковий кодекс України.

Реалізація положень поданого законопроекту не потребує внесення змін до інших законів.

5. Фінансово-економічне обґрунтування

Прийняття та реалізація законопроекту не потребує додаткових витрат з Державного бюджету України, а навпаки призведе до збільшення бюджетних асигнувань.

6. Обґрунтування очікуваних соціально-економічних, правових та інших наслідків застосування законопроекту після його прийняття

Прийняття законопроекту сприятиме наповненню бюджету України та, як наслідок - зміцнення воєнного потенціалу та обороноздатності країни.

 

Народні депутати України

Опрос