Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О статусе ветеранов войны, гарантиях их социальной защиты" относительно предоставления статуса лицам, пострадавшим во время мирных акций протеста

Пояснительная записка к проекту закона Украины от 25.02.2014 № 4267
Дата рассмотрения: 24.02.2014 Карта проходжения проекта

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту"

1. Обґрунтування необхідності прийняття Закону України.

В результаті подій листопада 2013 - лютого 2014 року в Україні ціною здоров'я та життя її громадян вдалося відстояти право нашого народу жити згідно Конституції та чинного законодавства, зберегти курс держави на негайну інтеграцію в Європейське Співтовариство. Українська держава зобов'язана не лише покарати винних у застосуванні неадекватних засобів до учасників масових протестів, але й подбати про тих, хто в результаті цих подій отримав тілесні ушкодження, втратив дієздатність чи життя.

2. Мета прийняття Закону України

Метою прийняття запропонованого Закону є вшанування пам'яті полеглих, матеріальна підтримка на державному рівні членів їхніх сімей та усіх тих, хто в результаті вищезазначених подій повністю чи частково втратив повносправність.

3. Стан нормативно-правової бази

Дана сфера правовідносин регулюється Законом України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту". Змін до інших законів не потребує.

4. Фінансово-економічне обґрунтування

Прийняття даного законопроекту вимагатиме додаткового фінансування. Визначення суми необхідних коштів та пошук відповідної бюджетної програми покласти на профільний Комітет Верховної Ради України з питань бюджету.

5. Наслідки прийняття проекту Закону

Реалізація проекту дозволить встановити історичну справедливість і вшанувати на належному рівні осіб, які постраждали під час мирних акцій протесту упродовж листопада 2013 - лютого 2014 років в Україні.

 

Народний депутат України 

Р. Р. Ілик 

Опрос