Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в Таможенный кодекс Украины (относительно специальных средств индивидуальной защиты)

Пояснительная записка к проекту закона Украины от 01.07.2014 № 4200а-1
Дата рассмотрения: 27.06.2014 Карта проходжения проекта

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту Закону України "Про внесення зміни до Митного кодексу України (щодо спеціальних засобів індивідуального захисту)"

1. Обґрунтування необхідності прийняття законопроекту

Необхідність прийняття Закону України "Про внесення зміни до Митного кодексу України" обумовлена такими чинниками.

Протягом років існування України як суверенної держави утримання органів, які забезпечують її суверенність, охороняють кордон та правопорядок, здійснювалося за остаточним принципом.

Плоди зазначених дій чи бездіяльності минулої влади відчуваються сьогодні, загострення помічається саме зараз - під час проведення антитерористичної операції.

Внесення запропонованих законопроектом змін дасть можливість покращити рівень оснащення засобами індивідуального захисту та забезпечення ліками учасників антитерористичної операції і при цьому заощадити 25 млн. грн. бюджетних коштів.

2. Цілі та завдання законопроекту

Метою законопроекту є мінімізація витрат державного бюджету при організації захисту здоров'я та життя учасників антитерористичної операції.

Зміни, що вносяться до статті 282 Митного кодексу України, передбачають звільнення від оподаткування митом спеціальні засоби індивідуального захисту та ліків, що ввозяться на митну територію України, на період проведення антитерористичної операції.

3. Загальна характеристика та основні положення законопроекту, місце законопроекту в системі законодавства

У даній сфері правового регулювання основними є такі нормативно-правові акти: Конституція України, Митний кодекс України. Прийняття законопроекту передбачає внесення змін до Митного кодексу України.

4. Фінансово-економічне обґрунтування законопроекту

Реалізація вказаного законопроекту не потребуватиме додаткових витрат з Державного бюджету України.

5. Прогноз соціально-економічних, правових та інших результатів прийняття законопроекту

Прийняття проекту дозволить мінімізувати витрати бюджетних коштів при придбанні засобів індивідуального захисту та ліків згідно переліку затвердженому Кабінетом Міністрів України для організації державою захисту здоров'я та життя осіб, які беруть участь в антитерористичній операції.

 

Народні депутати України

Опрос