Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины относительно приведения его в соответствие с Конституцией Украины

Пояснительная записка к проекту закона Украины от 21.02.2014 № 4161
Дата рассмотрения: 21.02.2014 Карта проходжения проекта

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
 до проекту Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо приведення його у відповідність з Конституцією України"

1. Обґрунтування необхідності прийняття законопроекту

Проект Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо приведення його у відповідність з Конституцією України" розроблений у зв'язку із зміною окремих конституційних норм щодо формування центральних органів виконавчої влади з огляду на положення частини другої статті 120 Конституції України, згідно з якими організація, повноваження і порядок діяльності Кабінету Міністрів України, інших центральних та місцевих органів виконавчої влади визначаються Конституцією і законами України.

2. Цілі та завдання прийняття законопроекту

Прийняття законопроекту дозволить забезпечити приведення у відповідність Конституції України положення Податкового кодексу України.

3. Загальна характеристика і основні положення законопроекту

Проектом закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо приведення його у відповідність з Конституцією України" передбачається внесення змін до Податкового кодексу України та приведення його положення у відповідність до Конституції України.

4. Стан нормативно-правової бази у даній сфері правового регулювання

Основним нормативно-правовим актом у даній сфері правового регулювання є Конституція України, закони України "Про Кабінет Міністрів України", "Про центральні органи виконавчої влади".

5. Фінансово-економічне обґрунтування

У разі прийняття законопроекту реалізація його положень не вплине на показники Державного бюджету України.

6. Прогноз соціально-економічних та інших наслідків прийняття законопроекту

Прийняття проекту Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо приведення його у відповідність з Конституцією України" дозволить забезпечити належну нормативно-правову основу формування окремих центральних органів виконавчої влади у відповідності з Конституцією України.

 

Народні депутати України:

Благодир Ю. А.

Пинзеник В. М.

Немілостівий В. О.

Мельниченко В. В.

Стаднійчук Р. В.

Опрос