Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О налоговом и таможенном контроле в свободной экономической зоне Крыма и об особенностях осуществления экономической деятельности на временно оккупированной территории Украины

Пояснительная записка к проекту закона Украины от 06.06.2014 № 4032а
Дата рассмотрения: 06.06.2014 Карта проходжения проекта

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту Закону України "Про податковий та митний контроль у вільній економічній зоні Криму та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України"

1. Обґрунтування необхідності прийняття проекту Закону

Цей проект докладно роз'яснює питання створення вільної економічної зони у межах півострову Крим, а також враховує особливості, пов'язані з тимчасовою окупацією такої території.

2. Цілі і завдання проекту Закону

З початку тимчасової окупації іноземним агресором адміністративних територій Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, виникли питання про спосіб евакуації громадян та бізнесу. Цей проект докладно роз'яснює такі питання.

3. Загальна характеристика і основні положення проекту Закону

Цей проект Закону спрямовано на збільшення капіталізації та збереження дохідності юридичних осіб, евакуйованих з тимчасово окупованої території, а також для підтримки рівня життя громадян, добровільно або примусово евакуйованих з тимчасово окупованої території.

4. Стан нормативно-правової бази у даній сфері правового регулювання

Цей проект уносить зміни до законів та законодавчих актів, зазначених у цьому проекті.

5. Фінансово-економічне обґрунтування

Розрахунок доходів та витрат державного та/або місцевих бюджетів України може бути здійсненим після фактичного одержання статистичної інформації про кількість евакуйованих фізичних та юридичних осіб.

 

Народні депутати України:

С. А. Терьохін

К. М. Ляпіна

В. О. Немілостівий

Опрос