Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О признании утратившим силу Закона Украины "О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно ответственности за административные правонарушения в сфере обеспечения безопасности дорожного движения, зафиксированные в автоматическом режиме"

Пояснительная записка к проекту закона Украины от 27.01.2014 № 4023
Дата рассмотрения: 27.01.2014 Карта проходжения проекта

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту Закону України "Про визнання таким, що втратив чинність, Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі"

1. Обґрунтування необхідності прийняття проекту Закону

16 січня цього року фракції Партії регіонів, Комуністичної партії України сфальшували прийняття Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі". Це відбувалося в порушення Конституції України, норм Регламенту Верховної Ради та процедур у відверто злочинний і незаконний спосіб, без будь-якого обговорення та реального підрахунку голосів.

Сфальшований закон, не зважаючи на заяви опозиційних фракцій, в яких вона вимагала не підписувати та скасувати рішення парламенту, ухвалене 16 січня 2014 року, як таке, що прийняте з грубим порушенням вимог Конституції та Регламенту Верховної Ради, підписаний спікером та Президентом України, опублікований в газетах "Голос України" та "Урядовий кур'єр".

Враховуючи викладене, постає нагальна потреба визнати таким, що втратив чинність, Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі".

2. Мета і цілі прийняття проекту Закону

Законопроект розроблено з метою відновлення демократичного ладу та зменшення соціальної напруги в суспільстві.

3. Загальна характеристика і основні положення проекту Закону

Законопроектом пропонується визнати таким, що втратив чинність, Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі".

4. Стан нормативно-правової бази у даній сфері правового регулювання

Нормативно-правовими актами в даній сфері правового регулювання є Конституція України, Закон України "Про Регламент Верховної Ради України".

Прийняття проекту Закону не потребуватиме внесення змін та доповнень до інших законодавчих актів України.

5. Фінансово-економічне обґрунтування

Прийняття проекту Закону не потребуватиме додаткових витрат з Державного бюджету України.

6. Прогноз соціально-економічних та інших наслідків прийняття законопроекту

Прийняття даного Закону створить умови для беззастережного дотримання приписів Конституції України, що сприятиме розв'язанню у правовий спосіб існуючих соціальних конфліктів, унеможливить поглиблення суспільного протистояння і, тим самим, загострення безпрецедентної суспільно-політичної кризи.

 

Народний депутат України 

П. Д. Петренко

Опрос